środa, 24 listopada 2010

Zwierzaki-Cudaki czyli Mozaika w PajdokracjiPo raz kolejny zapraszam do Pajdokracji, aby posmakować dziecięcych rządów:)
W najbliższą niedzielę - 28.11.2010 - czekają nas:

12.30 – 13.00

Rozgrzewka słowno-muzyczna przy znanych dzieciom dźwiękach będzie doskonałym wstępem do zajęć plastycznych. Mała gimnastyka sprawi, że kreatywność naszych pociech wzrośnie jeszcze bardziej...Rodzicom i opiekunom radzimy wcześniej poćwiczyć, aby dotrzymali nam kroku...:)

Zajęcia poprowadzi Kinga Bińkowska, nauczycielka wychowania przed- i wczesnoszkolnego, pasjonatka pracy z dziećmi.13.00 – 14.30

Zwierzaki-cudaki: Konstruowanie i zajadanie
Prowadząca: Magdalena Kucharska/Pracownia Małego S_tworzenia Mozaika

www.mozaika.net.pl
W Pracowni Mozaika każde dziecko może poczuć radość tworzenia: malować, rysować, lepić. Próbujemy różnych technik i sposobów wykorzystania farb, papieru, wykałaczek, plasteliny...Twórczość plastyczna rozwija u dzieci wrażliwość, kształci zmysł obserwacji, rozbudza wyobraźnię i fantazję, a co najważniejsze - daje poczucie wiary we własne możliwości. Każdy może stać się małym artystą, a dzieła przynoszą radość i uśmiech nie tylko małym twórcom.
Podczas warsztatów w Pajdokracji spróbujemy stworzyć - skonstruować COŚ z bardzo chrupiących elementów. Prosimy o przyniesienie ze sobą paczki (lub kilku:) chrupek kukurydzianych i…oddaniu się twórczości.15.00 – 16.00

Bajki z Głowy


W naszym cyklu spotkań z bajką na dobre zadomowiły się wierszowane zagadki. Trzeba nie lada głowy, by niejedną z nich rozwiązać! Tym milej będzie wytężać głowy, iż na najwytrwalszych zagadkowiczów czekają smaczne (kulinarne i literackie) nagrody.


Wstęp i udział we wszystkich wydarzeniach w ramach Pajdokracji jest bezpłatny.

Gorąco zapraszamy!Inicjatorkami oraz koordynatorkami Rodzinnej Kany są:
Agata Dąbrowska/ www.petitpompon.com oraz
Dorota Obalek/ Piwnica Kany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz