wtorek, 22 lutego 2011

Pajdokracja - Mała Maskarada

 fot. Karolina Machowicz
  
27 luty, Piwnica Kany

Małą Maskaradę rozpoczniemy o godzinie 12.30 tradycyjną muzyczno-ruchową rozgrzewką, pod przewodnictwem Kingi Binkowskiej, nauczycielki wychowania przed- i wczesnoszkolnego, pasjonatki pracy z dziećmi. Pani Kinga na co dzień twórczo edukuje najmłodszych w Akademii Małego Europejczyka.

Po tanecznym wstępie zapraszamy Dzieci i Rodziców, Dziadków, Opiekunów do wspólnej pracy przy tworzeniu karnawałowych masek. Zachęcamy do przyjścia na nasz Pajdokratyczny Bal w przebraniu- pamiętajcie, że liczy się pomysł i dobra zabawa przy tworzeniu stroju:) Maska, którą wykonacie w Pajdokracji, może być jego doskonałym zwieńczeniem - jeśli macie ochotę, możecie przynieść własne elementy dekoracyjne, które dopełnią dzieła.
Po niezbędnych pracach plastycznych ruszamy znowu w skoczne pląsy... Na ile nam starczy sił:)
Mała Maskarada to doskonała okazja do energetycznego pożegnania karnawału i kończących się zimowych ferii i przywołania nowej, wiosennej już aury:)

Tuż po godzinie 14 zapraszamy na spotkanie-dyżur z panią Agnieszką Iride, psycholog i logopedą

"W każdą niedzielę w godzinach 14:15 - 15:15 zapraszam Rodziców, Dziadków i Opiekunów na indywidualne porady z zakresu psychologii dziecka, rozwoju mowy i prawidłowej artykulacji. Zapraszam również Rodziców z ich własnymi, "dorosłymi" problemami, pamiętając, że wszystko co dzieje się w rodzinie ma również wpływ na funkcjonowanie Waszych pociech."
Zapraszam serdecznie:)

Agnieszka Wolska-Iride / www.awistudio.eu


Ponieważ Pajdokrację tworzymy z Wami i dla Was, z niesłabnącą pasją, jesteśmy otwarte na wszelkie sugestie i pomysły, oraz twórczą współpracę (piszcie pod petitpompon@gmail.com)
Aby dbać o jakość Naszych i Waszych pomysłów i ich wartościową realizację, uruchomiłyśmy Pajdokratyczny powóz - skarbonkę, której zasilanie wspomaga zakup cotygodniowych materiałów plastycznych.

Organizatorkami Pajdokracji są Agata Kiedrowicz-Dąbrowska/ www.petitpompon.com (inicjatorka) oraz Karolina Machowicz/ www.pajdokracja.com we współpracy z Piwnicą Kany.

Zeszłoniedzielne chińskie impresje...:)
fot. Karolina Machowicz

Dzięki, Asiu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz