środa, 9 lutego 2011

Pajdokracja - budzimy wiosnę

fot. Karolina Machowicz

W Pajdokracji ćwiczymy nieustannie naszą moc sprawczą. Być może uda nam się twórczo wpłynąć również na stan pogody? Z Waszą pomocą na pewno się zazieleni, ponieważ zapraszamy Was do stworzenia własnych drzewek. Z pomocą kartonu, papieru, nożyczek i kleju, nasz Pajdokratyczny Ogródek Umiejętności nabierze wiosennego charakteru.
Do wspólnej zabawy zapraszamy całe Rodziny, Mamy, Tatusiów, Dziadków, Babcie..

Aby Nasze Pociechy mogły beztrosko brykać po naszej łące i poduchach, najwygodniej będzie im w kapciach lub obuwiu zmiennym, które jak najbardziej można przynieść ze sobą:)

Warsztaty plastyczne (tworzenie "drzewek") odbędą się w godzinach 12.30 - 14.00 

Tuż po godzinie 14 zapraszamy na spotkanie-dyżur z panią Agnieszką Iride, psycholog i logopedą

"W każdą niedzielę w godzinach 14:15 - 15:15 zapraszam Rodziców, Dziadków i Opiekunów na indywidualne porady z zakresu psychologii dziecka, rozwoju mowy i prawidłowej artykulacji. Zapraszam również Rodziców z ich własnymi, "dorosłymi" problemami, pamiętając, że wszystko co dzieje się w rodzinie ma również wpływ na funkcjonowanie Waszych pociech."
Zapraszam serdecznie:)

Agnieszka Wolska-Iride / www.awistudio.eu


Ponieważ Pajdokrację tworzymy z Wami i dla Was, z niesłabnącą pasją, jesteśmy otwarte na wszelkie sugestie i pomysły, oraz twórczą współpracę.
Aby dbać o jakość Naszych i Waszych pomysłów i ich wartościową realizację, uruchomiłyśmy Pajdokratyczny powóz - skarbonkę, której zasilanie wspomaga zakup cotygodniowych materiałów plastycznych.

czas:13 luty, niedziela 
miejsce: Piwnica Kany
Gorąco zapraszamy ! 

Ps. Wydział Tańca i Pląsów regeneruje w ten weekend siły na krótkich wakacjach - zbieramy energię na następne tygodnie:)

W zeszłą niedzielę uczestniczyliśmy tłumnie i twórczo w zajęciach Wydziału Tańca i Pląsów...
oraz sekcji ArchiTektury...fot. Karolina Machowicz

Bawiliśmy się świetnie! Do zobaczenia:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz