środa, 23 marca 2011

Pajdokracja - Wielkie Portretowanie

fot. Karolina Machowicz

Niedziela, 27 marca 2011, Piwnica Kany

Kolejna odsłona pajdokratycznych rządów upłynie nam na portretowaniu rodziny w jej pełnej krasie, czyli  w NATURALNEJ WIELKOŚCI :)
Sprawdzimy ile taty i siostry może pomieścić się na wieeeeeeeeeelkiej kartce papieru oraz jak wkomponować w to jeszcze mamę, babcię i brata.
Zapraszamy rodziny duże i małe, całe i połatane. Przy pomocy prostych środków plastycznych stworzymy wraz z dziećmi niebagatelnych rozmiarów wizerunki naszych rodzin oraz ich wzajemnych powiązań.

Warsztaty plastyczne odbędą się w godzinach 12.30 - 14.00
  
Tuż po godzinie 14 zapraszamy na spotkanie-dyżur z panią Agnieszką Iride, psycholog i logopedą:

"W każdą niedzielę w godzinach 14:15 - 15:15 zapraszam Rodziców, Dziadków i Opiekunów na indywidualne porady z zakresu psychologii dziecka, rozwoju mowy i prawidłowej artykulacji. Zapraszam również Rodziców z ich własnymi, "dorosłymi" problemami, pamiętając, że wszystko co dzieje się w rodzinie ma również wpływ na funkcjonowanie Waszych pociech."
Zapraszam serdecznie:)

Agnieszka Wolska-Iride / www.awistudio.eu


Ponieważ Pajdokrację tworzymy z Wami i dla Was, z niesłabnącą pasją, jesteśmy otwarte na wszelkie sugestie i pomysły, oraz twórczą współpracę (piszcie pod petitpompon@gmail.com)

Aby dbać o jakość Naszych i Waszych pomysłów i ich wartościową realizację, uruchomiłyśmy Pajdokratyczny powóz - skarbonkę, której zasilanie wspomaga zakup cotygodniowych materiałów plastycznych.

Organizatorkami Pajdokracji są Agata Kiedrowicz-Dąbrowska/ www.petitpompon.com (inicjatorka) oraz Karolina Machowicz/ www.pajdokracja.com we współpracy z Piwnicą Kany.


Japońskie impresje, fot. Karolina Machowicz
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz