środa, 30 marca 2011

Akademia Pajdokracja
W niedzielę 3 kwietnia zapraszamy ponownie do Akademii Pajdokracji w pełnym składzie.

Harce rozpocznie Wydział Tańca i Pląsów pod przewodnictwem Kingi Binkowskiej... Dobry humor i miękkie kapcie mile widziane:) Uwaga! Studentem/ką Wydziału może zostać każdy, kto ma ochotę wyzwolić żywiołowym tańcem masę dobrej energii i pozytywnych emocji... Dzieci, Rodzice, Dziadkowie, Opiekunowie - jesteście mile widziani:)

Po Wydziale Tanecznym  zapraszamy do Wydziału Re-Kreacji. Z  pozornie banalnych materiałów: papieru, tasiemek, waty i odrobiny farb, stworzymy nie-banalne przedmioty - galerię prawdziwie wiosennych postaci. Nasze zajęcia plastyczne uczą twórczego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość, rozwijają wrażliwość estetyczną, a także pozwalają kreatywnie i rodzinne spędzić czas. Chwila wspólnej zabawy to doskonała okazja do pobycia ze sobą, a także bezcenna radość ze wspólnie wykonanego dzieła.

Program:
12.30 -13.00 Wydział Tańca i Pląsów
13.00 -15.00 Wydział Re-Kreacji
14.00 -15.00 Wydział Smutków Małych i Dużych


Tuż po godzinie 14 otworzymy Wydział Smutków Małych i Dużych, a w jego ramach spotkanie-dyżur z Agnieszką Iride, psychologiem i logopedą

"W każdą niedzielę w godzinach 14:15 - 15:15 zapraszam Rodziców, Dziadków i Opiekunów na indywidualne porady z zakresu psychologii dziecka, rozwoju mowy i prawidłowej artykulacji. Zapraszam również Rodziców z ich własnymi, "dorosłymi" problemami, pamiętając, że wszystko co dzieje się w rodzinie ma również wpływ na funkcjonowanie Waszych pociech."
Zapraszam serdecznie:)

Agnieszka Wolska-Iride / www.awistudio.eu


Aby dbać o jakość Naszych i Waszych pomysłów i ich wartościową realizację, uruchomiłyśmy Pajdokratyczny powóz - skarbonkę, której zasilanie wspomaga zakup cotygodniowych materiałów plastycznych.

Zachęcamy do przesyłania zdjęć Waszych Pajdokratycznych prac umieszczonych w domowych galeriach, wiszących na ścianach, dekorujących szafki, półki i regały:) Piszcie na petitpompon@gmail.com lub umieszczajcie wprost na naszej fejsbukowej tablicy 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz