środa, 12 stycznia 2011

"Więc chodź, pomaluj Swój Świat..."

Zgodnie z obietnicą Nowy Rok zaczynamy z nową dawką energii i pomysłów. Styczniowa Pajdokracja bedzie obfitować w wiele niespodzianek, ale po kolei...:)

W najbliższą niedzielę, 16 stycznia, zapraszamy do Piwnicy Kany na zajęcia:

12.30 - 13.00
Rytmicznie-magicznie...
Stały cykl wśród Pajdokratycznych zabaw, cieszący się ogromnym powodzeniem wśród dzieci i rodziców. Porcja rytmicznych pląsów do znanych melodii i piosenek wystarczy, aby każdego wprawić w dobry humor. Ponadto stanowi doskonały wstęp do dalszych manualnych zajęć plastycznych. Prawdziwy wyzwalacz energii!
Prowadząca zajęcia Kinga Binkowska jest nauczycielką wychowania przed- i wczesnoszkolnego, pasjonatką pracy z dziećmi. Na co dzień twórczo edukuje najmłodszych w Akademii Małego Europejczyka.

13.00 - 15.00
"Więc chodź, pomaluj Swój Świat..."
Dwoje artystów, Olga Kiedrowicz i Tomasz Piotr Świtalski, zapraszają do wspólnej plastycznej zabawy dzieci starsze i młodsze oraz rodziców. Z pomocą farb, kredek, papieru i sznurka spróbujemy wykonać Ksiązkę. Stwórzcie historię o sobie i swojej rodzinie, swojej codzienności i swoich marzeniach, ubierzcie ją w plastyczną formę, zwiążcie sznurkiem...i gotowe. Natężenie użycia wyobraźni - jak największe, technika - dowolna:)

Tomasz Piotr Świtalski - projektant graficzny, artysta malarz, ilustrator. Absolwent WSSU w Szczecinie na Wydziale Grafiki, asystent w Pracowni Malarstwa prof. Z. Romańczuka na Akademii Sztuki. Pasjonat sztuki, stale poszukuje nowych form wyrazu. Prowadzi autorskie zajęcia plastyczne z dziećmi w Kurniku Talentów.
www.tomekola.blogspot.com

Olga Kiedrowicz - absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki Użytkowej na Wydziale Architektury Wnętrz (wraz z Agnieszką Matijuk i Tomaszem Piotrem Świtalskim otrzymała Nagrodę Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego za najlepszy dyplom szkół artystycznych) Zajmuje się projektowaniem architektury wnętrz, form użytkowych oraz przestrzennych, a także ilustracją.
www.olgakiedrowicz.pl


Ponadto, jak zawsze w Pajdokracji, pojawią się smakowitości – kulinarne niespodzianki, miękkie wielgaśne poduchy Budda Bag, moc zabawy i kawiarnianego gwaru.
Zapraszamy wszystkich, dla których obecność dzieci i barwny rozgardiasz są niezmiennie inspirujące. Chcemy wykreować przestrzeń wspólnego przebywania ze sobą w swobodnej, twórczej atmosferze.

Wstęp i udział we wszystkich wydarzeniach w ramach Pajdokracji jest bezpłatny.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz