czwartek, 29 lipca 2010

Fashion Day


Upalne lato w mieście? Ożywczy koktajl wzorów i kolorów już w najbliższy piątek zaserwuje Fashion Market, czyli modowa odsłona Kiermaszu Dizajnu.

Modę odmienimy przez wiele przypadków, temat przewodni traktując zarówno śmiertelnie poważnie jak i z przymrużeniem oka... Na Deptaku zobaczysz, że jest to możliwe;)
Przy odrobinie szczęścia, którą tego wieczoru gwarantujemy, ubierzesz się od stóp do głów - wśród naszych dizajnerskich stoisk z biżuterią, ubraniami i dodatkami na wyłowienie czeka niejedna perełka...

Twoja potrzeba nowości w szafie bywa niezaspokajalna? Zabierz ze sobą na Fashion Market torbę niepotrzebnych ciuchów i ... piżamę bądź cekinowy żakiecik. Przy dźwiękach klubowej muzyki wymień się modowymi gadżetami i zatańcz w całkiem nowym outficie!
A gdy opadniesz z modowo-muzycznych sił, w ramach zasłużonego odpoczynku, ogromne miękkie poduchy posłużą za wspaniałe tło dla faktur i wzorów nocnych koszul zdobytych drogą handlu wymiennego...

Program imprezy:

16-20 Fashion Market - stoiska z biżuterią, ubraniami, dodatkami, m.in. petit pompon, ewisart, Hotoutlet, Bambolala, Agnieszka Różanek, Studio 535

20.30 Swap Night Party - wymiana ubrań i wszelkich różności. Bez przypinania metek, bez żadnych ograniczeń, za to z dużą dawką dobrego humoru. Obowiązuje jedna zasada: wychodzimy odmienieni i zadowoleni:)

Tylko dla Odważnych: Fashion-niespodzianka! Podpowiem , że ma wiele wspólnego z fotografią...


Fashion Day odbywa się w ramach Sezonu Artystycznego na Deptaku Bogusława

Piątek, 30.07.2010, start godz. 16


Bądź fashion! Wpadnij na Deptak!

1 komentarz:

  1. It's very trouble-free to find out any topic on net as compared to books, as I found this paragraph at this web page.

    Feel free to surf to my weblog - megafiles.co

    OdpowiedzUsuń