środa, 21 września 2011

3 X Kolor raz jeszcze

3 X Kolor Warsztaty twórcze, cz.II

scenariusz i prowadzenie: Agata Kiedrowicz-Dąbrowska, Karolina Machowicz/ duet animatorski Niedzielne Artystki, organizatorki Pajdokracji – Rodzinnych Niedziel w Piwnicy Kany

Znów o kolorach, za przykładem i tropem artysty Jana Szewczyka wciąż podążając..3 x kolor, warsztaty do wystawy malarstwa, odsłona druga.
Barwa, jaką mianujemy naszą ulubioną, która pojawia się w naszej garderobie bądź też na ścianach naszego mieszkania, to komunikat. Emocje,które nas na co dzień dotyczą, nasze nastroje, relacje, w których uczestniczymy - natężenie i wyjątkowość wszystkich intymnych zjawisk i procesów można wyrazić za pomocą barw.
Podczas warsztatów uczestnicy i uczestniczki stworzą osobisty "próbnik" kolorów, definiując tym samym ich znaczenie we własnej przestrzeni emocjonalnej. Zbudowane na warsztatach TOTEMY - nawiązujące bezpośrednio do twórczości autora wystawy - pomalujemy wybranymi kolorami. Powstaną przestrzenne wizerunki naszych nastrojów i nas samych.

Warsztaty rozpoczniemy spotkaniem z artystą malarzem Janem Szewczykiem, który - na przykładzie swoich prac - opowie nam o fascynacji kolorem oraz jego wpływem na otaczającą nas rzeczywistość.


Na warsztaty zapraszamy dzieci w przedziale wiekowym 5-10 lat (młodsze dzieci, czyli 5-7 lat, zapraszamy z opiekunami). Prosimy o zapisy pod pajdokracja@gmail.com, tel. 509-684-129.

Czas: niedziela 25 września, godz. 12-14
Miejsce: klubokawiarnia-galeria Odra Zoo, ul. Koński Kierat 16, Szczecin
Opłata: 30 zł (zniżki dla rodzeństwa), w cenie kawa lub herbata dla opiekuna i woda dla dziecka

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z poprzednich warsztatów:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz