środa, 11 maja 2011

Pajdokracja - 100% marchewki w marchewce, czyli Dzieciakowo-Jedzeniowo

fot. A.Dąbrowska


Niejednemu rodzicowi sen z powiek spędza zdrowa dieta swojego dziecka. Jak nie pogubić się w gąszczu dietetycznych porad? Jak zapewnić rosnącym pociechom to, co dla nich najlepsze? Jakie pokarmy wybawią nas od chorób i wszędobylskich alergii, jak zdrowo odżywiać się w domu i "na mieście", czy mleko szkodzi czy krzepi?  Na powyższe pytania i wszelkie inne, które przyjdą Wam do głowy, odpowie dietetyczka Anna Grzechowiak podczas niedzielnego spotkania w Pajdokracji.
Pani Anna od 12 lat sama stosuje i uczy właściwych zasad komponowania posiłków opartych na dietetyce chińskiej, wzbogaconych o zachodnie trendy żywieniowe. Odżywianie się w zgodzie z rytmem przyrody i własnego organizmu jest niezbędnym elementem harmonijnego życia, a co najważniejsze - okazuje się proste, zdrowe i niekosztowne/ /www.grzechotka-dieta.pl

Wykład odbędzie się w najbliższą niedzielę 15 maja, w godzinach 12.30-13.30

Gdy rodzice będą grzecznie słuchać wykładu, dzieci zapraszamy na kulinarne szaleństwa. Pod okiem Pani Ewy Ponitki dzieci własnoręcznie uformują i udekorują upieczone już ciasteczka, a także dowiedzą się wielu ciekawostek na temat pochodzenia przypraw i innych składników użytych do wypieków. Jak zapewnia Pani Ewa, ciasteczka będą w 100 procentach ekologiczne i pyszne:)
Pani Ewa prowadzi Sklep Zielarsko-Kosmetyczny "Lawenda"/ www.lawenda.szczecin.pl, gdzie można nie tylko można zaopatrzyć się w eko-pyszności i naturalne kosmetyki ale również zaczerpnąć wiedzy podczas warsztatów i spotkań / www.naturasukcesu.pl

Tradycyjnie zapraszamy też na dyżur pani psycholog i logopedy Agnieszki Wolskiej-Iride:

"W każdą niedzielę w godzinach 14:15 - 15:15 zapraszam Rodziców, Dziadków i Opiekunów na indywidualne porady z zakresu psychologii dziecka, rozwoju mowy i prawidłowej artykulacji. Zapraszam również Rodziców z ich własnymi, "dorosłymi" problemami, pamiętając, że wszystko co dzieje się w rodzinie ma również wpływ na funkcjonowanie Waszych pociech."
Zapraszam serdecznie:)

Agnieszka Wolska-Iride / www.awistudio.eu


Wstęp wolny
 Zapraszamy serdecznie!A tak w zeszłą niedzielę powstawały Niebka... Dziękujemy za cudowny piknik!
fot. Karolina Machowicz


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz